Unia Europejska
Wykorzystujemy zaawansowane technologie Innowacyjne rozwiązania termokurczliwe
Wykorzystujemy zaawansowane technologie
Innowacyjne rozwiązania termokurczliwe
Wykorzystujemy zaawansowane technologie Wysoka jakość, przyjazna obsługa, wsparcie techniczne
Wykorzystujemy zaawansowane technologie
Wysoka jakość, przyjazna obsługa, wsparcie techniczne
Wykorzystujemy zaawansowane technologie Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych poprzez korzystanie z zielonej energii wytwarzanej z własnych paneli słonecznych
Wykorzystujemy zaawansowane technologie
Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych poprzez korzystanie z zielonej energii wytwarzanej z własnych paneli słonecznych
01 / 03
02 / 03
03 / 03

O firmie

CEGA Spółka z o. o. założona w 2007r. jest wiodącym producentem muf termokurczliwych sieciowanych radiacyjnie i pozostałych muf termokurczliwych wytwarzanych z polietylenu dużej gęstości, w zakresie średnic 75-1400 mm oraz wielu innych produktów, przeznaczonych dla branży ciepłowniczej, chłodniczej, energetyki i przemysłu. Na swoje innowacyjne wyroby uzyskała ochronę patentową, na podstawie decyzji Nr.220249, wydanej przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Ponadto CEGA specjalizuje się w produkcji rur i tulei z tworzyw sztucznych w przedziale średnic 90-1200 mm, wytwarzanych z polietylenu klasy PE100 i PE100 RC.

CEGA dysponuje aktualnie nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni ponad 10.000 m2 zlokalizowanym na terenie dawnej Fabryki Samochodów Ciężarowych (FSC) w Lublinie, gdzie znajduje się również biuro spółki, do którego przeniosła się po zakończeniu prac adaptacyjnych i wykończeniowych w lipcu 2022r. Wykorzystując zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania, Spółka posiada aktualnie potencjał produkcyjny pozwalający na ekstruzję rur z polietylenu o łącznej masie ok. 8.500 ton rocznie, produkcję ok. 250.000 sztuk muf termokurczliwych oraz ponad 500.000 sztuk innych wyrobów termokurczliwych (end-capów, opasek, rękawów UNI-sleeve, itp.).

CEGA tworzą ludzie: jej udziałowcy, zarząd i pracownicy oraz podmioty współpracujące. Wszyscy z solidnym wykształceniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Trzon firmy stanowią osoby posiadające ponad 30-letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych tj. ekstruzji rur i folii, wtrysku, termoformowaniu, technologii sleeve, drukowaniu i etykietowaniu.
Ta wiedza, doświadczenie i umiejętności wsparte orientacją na klienta, siecią sprawdzonych współpracowników i biznesową uczciwością tworzą unikalną kombinację pozwalającą na kontynuowanie dynamicznego rozwoju i pozyskiwanie klientów z Polski i innych krajów UE oraz spoza Europy, ulokowanych na różnych kontynentach.